Hõrk Apms on pereäri. Mitte ainult, et peame ja veame seda koos, vaid ennekõike seetõttu, et tahame koondada ühtsesse perre või sõpruskonda kõik need, kelle jaoks Itaalia liha on midagi enamat kui kulinaarne sõnapaar.
Armastus hõrgutavate vahemereäärsete lihapalade vastu juurdus meis suusareisidel Alpidesse. Eestisse naasnuna oli nii vahva meenutada kõike, mis juhtus nõlvadel ja õhtuti, aga igatsus Itaalias maitstud lihade järgi muutus lausa füüsiliseks.
Külmkapimagnetite ja isegi veinide asemel paluti meil üha enam suveniiridena kaasa osta just parmasid-salaamisid. Sai selgeks, et ehtsa eestlase maitsemeel pole ühti nii tuim, et vaid kapsa ja musta leivaga piirduks.
Et nii sageli ei jõua suusareise Itaaliasse teha, kui palju tutvuskonnas on lihasõpru, tuli lihtsalt see pood ära teha.

Meie suurimaks sooviks ongi tutvustada Teile, armsad inimesed, Itaalia lihakultuuri maitsmisväärsusi taskukohaste hindadega.

HÕRK AMPS toob võrratud Itaalia maitsed lausa koju kätte! Parma sink, Toskana salaami, ürdine prosciutto, suitsumagus sisefilee, küüslaugu-sopressa, trühvlitega spianata…. Maailmakuulsad maitsed lihapoes HÕRK AMPS! Tule proovima ja lase lemmikut kaasa lõigata. Kasvõi viilu kaupa. Valikus üle 70 toote!!